Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 02.08.2020 09:30
Microsoft Flight Simulator na Steam
1207V

Microsoft Flight Simulator wzbudza ogromne zainteresowanie. Gra błyskawicznie podbiła Steam

Nie musieliśmy długo czekać od momentu zapowiedzi wyczekiwanego projektu Asobo Studio na Steam, aż wskoczy on na pierwsze miejsce pod względem zakupów. 

Microsoft Flight Simulator to jeden z bardziej ekscytujących tytułów nadchodzących tygodni. Gra ma zadebiutować już 18 sierpnia bieżącego roku i zapowiadana jest jako ta, która może stanowić przełom w graficznym realizmie. Możecie przekonać się o tym na własną rękę, sprawdzając materiał od Digital Foundry, o którym pisaliśmy dla Was w miniony piątek. 

Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się również, że wyczekiwany projekt zadebiutuje także na platformie Steam i pojawi się na niej w dniu, w którym wystartują zamknięte beta testy. Informacja okazała się bardzo pozytywnie przyjęta przez społeczność, albowiem istniały obawy, że może dojść do tego dopiero po jakimś czasie wyłączności na platformy Microsoftu. 

Teraz jednak wiemy, że tak się stanie, a gracze dali wyraz swojej radości, sprawiając, że Microsoft Flight Simulator w ciągu jednego dnia wskoczył na pierwsze miejsce najlepiej sprzedających się gier na platformie Valve. Twórcy podzielili się informacją za pośrednictwem oficjalnego konta na Twitterze. Radość w pełni zasłużona! 

Źródło: https://www.pcgamesn.com/microsoft-flight-simulator/top-seller

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios