Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 30.07.2020 18:59
Epic Games Store
1195V

Epic Games dodaje do swojego sklepu podstawową funkcję, po półtora roku od premiery

Twórcy Epic Games Store dodali do swojego sklepu pożądaną przez społeczność funkcję - osiągnięcia. Są one jednak w fazie rozwoju.

Epic Games Store od początku istnienia nie jest znany z posiadania wielu społecznościowych funkcji. Twórcy ciągle próbują dodać podstawowe rzeczy, a jedną z nich są osiągnięcia, o których pisało się już na początku 2019 roku. Epic Games pracował nad nimi prawie półtora roku, ale w końcu udało się je zaimplementować do sklepu znanego z wykupowania ekskluzywności na platformie PC.

Deweloperzy ogłosili za pomocą Twittera, że niektóre tytuły od teraz posiadają listę trofeów, lecz wszystko to jest dopiero w fazie rozwoju, co oznacza, że mogą wystąpić błędy. Jedną z gier, które mają od teraz osiągnięcia na Epic Games Store, jest ARK: Survival Evolved, czyli survivalowa produkcja, w których musimy zdobyć potrzebne do rozwoju i przeżycia surowce. 

Tak jak wspomniałem wyżej, trofea są w fazie rozwoju, więc na pewno w tej kwestii zajdzie jeszcze kilka zmian. Trzeba jednak powiedzieć, że Epic Games zdecydowanie zbyt długo dodawał tę funkcję do swojego sklepu, podobnie jak w przypadku listy życzeń, która została wdrożona w marcu bieżącego roku.

Źródło: https://wccftech.com/epic-games-store-achievements/

Tagi: Epic Games Store osiągniecia trofea