Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 30.07.2020 18:35
hyper scape
386V

Hyper Scape ze zwiastunem premierowym 1. sezonu i kilkoma informacjami

Ubisoft udostępnił zwiastun pierwszego sezonu Hyper Scape, sieciowej produkcji nastawionej na tryb battle royale.

Hyper Scape zostało zaprezentowane światu na początku lipca. To wtedy dowiedzieliśmy się, że jest to darmowa produkcja skupiająca się na trybie battle royale, w którym musimy pokonać wszystkich wrogów i jako jedyni ujść z życiem. Od 12 lipca gracze korzystający z PC mogli brać udział w otwartej becie i przetestować najnowszy tytuł oddziału Ubisoft Montreal. 

Jak możemy zauważyć, testy odbyły się bez przeszkód, a sami deweloperzy nie znaleźli krytycznych błędów, co pozwoliło im dość szybko zapowiedzieć, a zarazem uruchomić pierwszy sezon. Na kanale wydawcy pojawił się już materiał, który zapowiada nowości, jakie czekają na graczy Hyper Scape.

Sezon 1. Hyper Scape jest już dostępny na PC, Xbox One i PlayStation4! W pierwszym Sezonie odkryjesz nową broń, nowy hack, nowe ograniczone czasowo tryby gry oraz 100-poziomową Przepustkę Bitewną!

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji zagrać w sieciową pozycję Ubisofti, pecetowcy niech klikną tutaj. Posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One muszą się jeszcze chwilę wstrzymać, bowiem nie udostępniono obecnie wersji na polski region PS Store i Microsoft Store.

Źródło: YouTube

Tagi: Hyper Scape Ubisoft