Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 30.07.2020 14:25
Gra o Tron
914V

Najbardziej piracone seriale w trakcie pandemii

Parrot Analytics udostępniło zestawienie przedstawiające najbardziej piracone seriale w ostatnich dwóch miesiącach w trakcie pandemii.

W trakcie pandemii większość z nas musiała znaleźć sobie zajęcia w domu. Jedni grali w sieciowe gry, drudzy ćwiczyli, a jeszcze inni piracili seriale, aby zabić nudę jak najmniejszym kosztem. Firma Parrot Analytics, która często udostępnia interesujące zestawienia odnośnie piractwa, opublikowała w sieci topkę, która skupia się na najbardziej piraconych serialach w ostatnich dwóch miesiącach.

Pierwsze miejsce zajęła Gra o tron, czyli najbardziej popularny serial stacji HBO. Tuż za ową produkcją znajduje się popularna animowana produkcja, Rick and Morty, która ostatnio doczekała się mocnego zwiastuna piątego sezonu. Na niższych pozycjach możemy zauważyć m.in. The Walking Dead, The 100 czy The Mandalorian, czyli seriale, które bardzo często są pobierane z nieznanych źródeł ze względu na swoją popularność.

TOP 10 piraconych seriali ostatnich dwóch miesięcy:

  1. Gra o tron
  2. Rick and Morty
  3. My Hero Academia
  4. The Walking Dead
  5. SpongeBob Kanciastoporty
  6. The 100
  7. The Mandalorian
  8. Flash
  9. Agenci T.A.R.C.Z.Y.
  10. Harley Quinn

Warto przypomnieć o sierpniowych premierach w Netfliksie i HBO GO. Dajcie znać, co macie zamiar obejrzeć w nadchodzącym miesiącu.

Źródło: https://naekranie.pl/aktualnosci/koronawirus-najbardziej-piracone-seriale-w-trakcie-pandemii-1596099092

Tagi: piracone seriale