Iza Łęcka Iza Łęcka 30.07.2020 11:24
Microsoft Flight Simulator
807V

Microsoft Flight Simulator olśniewa na nowej rozgrywce. Gra będzie platformą rozwijaną przez lata

Twórcy Microsoft Flight Simulator ujawnili ostatnie szczegóły dotyczące gry przed wielką premierą, nie szczędząc informacji o rozbudowanych planach na rozwój produkcji. Najnowsze fragmenty rozgrywki mogą oczarować wielu entuzjastów symulacji.

Microsoft Flight Simulator podąża drogą Halo Infinite i będzie rozwijany latami. Twórcy wprost podkreślają, że ich tytuł będzie platformą, która otrzyma dziesiątki aktualizacji – bezpłatne nowości zostały podzielone na odnoszące się do świata oraz zmiany skupione na symulacji.

Microsoft Flight Simulator posiada mapę prawdziwego świata, która będzie stale aktualizowana (z 28-dniową częstotliwością), więc podczas lotów regularnie doświadczymy zmieniającego się krajobrazu. Asobo Studio planuje zapewnić więcej ręcznie stworzonych lotnisk, by gracze startowali oraz lądowali w znanych, dokładnie odwzorowanych obiektach.

Studio nie zapomina o płatnych aktualizacjach: „co dwa, trzy miesiące” będą pojawiać się nowości, które zgłębią nowe aspekty symulacji. DLC będą zawierać między innymi kolejne samoloty, lotniska czy też misje.

Microsoft Flight Simulator trafiło już na Steam, gracze mogą liczyć na wsparcie VR. Na początku wirtualna rzeczywistość będzie ograniczona do jednego zestawu (HP Reverb G2), ale w przyszłości autorzy rozszerzą katalog o inne gogle.

W tytule od premiery będą dostępne zmienne warunki pogodowe (słońce, deszcz, śnieg), choć autorzy rozważają wprowadzenie pór roku, dzięki którym możemy się spodziewać pojawienia się lodu, zróżnicowanych wiatrów czy też śniegu, wpływającego nie tylko na rozgrywkę, ale i zachowania zwierząt.

Sprawdźcie najnowsze materiały z Microsoft Flight Simulator – po raz kolejny nie brakuje zachwytów nad efektami prac Asobo Studio. Zapowiada się wyjątkowa symulacja oferująca kapitalne doświadczenie.

Źródło: https://www.windowscentral.com/microsoft-flight-simulator-dlc-updates-roadmap

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios