Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.07.2020 09:55
Hellpoint recenzja
1688V

Hellpoint. "Dark Souls w kosmosie" ocenione w recenzjach

Hellpoint jest już dostępne w sprzedaży. Sprawdźmy zatem, jakie oceny zgarnia "Dark Souls w kosmosie", bo tak od samego początku określany jest ten tytuł.

Hellpoint ewidentnie zostało zainspirowane serią Souls od FromSoftware. Jak się jednak okazuje gra nie jest tak mocna jak produkcje od tego japońskiego studia.

Tytuł zgarnia oceny na poziomie 6,5/10. Na co zatem narzekają recenzenci? Przede wszystkim w tytule od ekipy Cradle Games na konsolach występują spore problemy z frameratem, co w RPG-u Akcji stanowi spory kłopot. Przy próbach zabawy w kooperacji często dochodzi też do zawieszania Hellpoint. Dobrze byłoby, gdyby wydawca wstrzymał się więc z premierą jeszcze kilka miesięcy i wprowadził tytuł na rynek po poradzeniu sobie z technicznymi błędami. Teraz pozostaje tylko czekać na patche.

Jeśli chodzi o sam gameplay, to recenzenci utyskują na nie najlepiej przemyślane walki z bossami. W połowie z nich wystarczy korzystać z taniej taktyki, w stylu chowania się za filarami, by kompletnie zdezorientować SI, które kręci się w takich sytuacjach bezradnie po arenie.

Sprawdźcie przy okazji trochę gameplayu z Hellpoint:


Tagi: Cradle Games Hellpoint tinyBuild