Iza Łęcka Iza Łęcka 30.07.2020 08:49
Fast & Furious Crossroads
440V

Fast & Furious Crossroads otrzyma ogromną łatkę na premierę. Pliki już trafiły na PSN

Twórcy Fast & Furious Crossroads śpieszą się z usprawnieniem gry przed premierą. Tytuł z piskiem opon przybędzie na trzy platformy już na początku przyszłego miesiąca - wtedy to gracze będą zmuszeni do pobrania wielkiej aktualizacji.

Fast & Furious Crossroads to produkcja rozwijana przez Slightly Mad Studios, która już 7 sierpnia trafi na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Deweloperzy pracują teraz pod szyldem Codemasters, poświęcając ostatnie dni nad dopracowaniem najnowszej produkcji.

Gra w uniwersum „Szybkich i Wściekłych” nie jest najchętniej promowanym tytułem wydawanym przez Bandai Namco. Dotychczas zobaczyliśmy jeden dłuższy materiał, który nie zebrał zbyt wielu pochwał. Twórcy pokusili się o przedstawienie kolejnych trybów, które niestety nie były prezentowane na fragmentach rozgrywki – udostępnione zostały wyłącznie "suche" informacje.

Możemy jednak podejrzewać, że deweloperzy nie tracą czasu na opracowanie interesujących materiałów, a skupiają się na poprawieniu gry przed premierą. Fast & Furious Crossroads nie jest jeszcze dostępne na PlayStation Store, czy w cyfrowym sklepie Microsoftu, więc nie znamy rozmiaru wyścigów, tymczasem redakcja Twistedvoxel informuje o pierwszej łatce.

Patch DayOne do Fast & Furious Crossroads zajmuje 38,5GB – pliki wylądowały już na PlayStation Store. Do debiutu pozostało jeszcze kilka dni, dlatego też aktualizacja może zostać jeszcze rozbudowana, choć i tak już obecnie posiada całkiem spory rozmiar. Twórcy powinni wkrótce przedstawić jej szczegóły: najpewniej łatka będzie miała za zadanie wyeliminować wszelkie błędy czy niedogodności.

Źródło: https://twistedvoxel.com/fast-and-furious-crossroads-day-one-update/

Tagi: Bandai Namco Fast Fast & Furious Crossroads Slightly Mad Studios