Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.07.2020 18:32
marvel's avengers
614V

Marvel's Avengers. Dzisiejszy stream przedstawi zawartość bety i dwie niespodzianki

Już lada moment rozpocznie się kolejny pokaz na żywo poświęcony grze Crystal Dynamics - Marvel's Avengers. Dzięki niemu gracze oczekujący na ów tytuł dowiedzą się m.in., jak dołączyć do bety.

Do premiery Marvel's Avengers pozostał już lekko ponad miesiąc. Crystal Dynamics wraz z Square Enix muszą zacząć przedstawiać szczegóły i promować grę, aby odniosła sukces na rynku. Deweloperzy dobrze o tym wiedzą, zapowiadając live stream, na którym przedstawią kilka szczegółów nt. wyżej wspomnianego tytułu.

Pokaz na żywo ma wystartować o 18:30, lecz tzw. "mięso" zostanie pokazane dopiero o 19:00. Mamy dowiedzieć się więcej nt. zawartości w becie, o której szerzej pisaliśmy tutaj, a także zobaczyć, jak wygląda współpraca w trybie War Zones, trybie, w którym będziemy ratowali świat superbohaterami wraz z innymi nabywcami Marvel's Avengers.

Oprócz tego Crystal Dynamics ma zamiar przybliżyć oczekującym, co zaoferuje funkcja Challenge Rooms, a także wytłumaczą, jak dołączyć do beta-testów, podczas których sprawdzimy fabularną kampanię single-player i wypróbujemy kooperacyjne misje.

Nie wiadomo, ile potrwa stream. Warto dodać, że twórcy szykują dla oglądających także parę niespodzianek, a przynajmniej tak wynika z ich oficjalnego wpisu. 

Na sam koniec pragnę dodać, że tutaj znajdziecie wszystkie szczegóły, o których wiadomo po pierwszym pokazie Marvel's Avengers.

Źródło: https://www.thesixthaxis.com/2020/07/29/marvels-avengers-beta-dates-war-table-july/

Tagi: Crystal Dynamics Marvel's Avengers Square Enix