Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 29.07.2020 21:15
F1 2020
587V

F1 2020 - czarny Mercedes już dostępny dzięki patchowi 1.06

Codemasters właśnie udostępniło patcha 1.06 dla F1 2020, który wprowadził nowe, wyczekiwane malowanie Mercedesa, najszybszego bolidu w stawce.

F1 2020 to według wielu najlepsza odsłona marki, jaka kiedykolwiek powstała. Codemasters, czyli twórcy licencjonowanego IP, wprowadzili wiele innowacyjnych zmian, które jeszcze bardziej upiększyły, i tak już satysfakcjonującą, rozgrywkę. Brytyjscy deweloperzy w ostatnich dniach pracowali nad patchem 1.06, który wprowadził bardzo ważną zmianę.

Mowa tutaj o czarnych barwach najlepszego bolidu w stawce - Mercedesa. Srebrny kolor odszedł w niepamięć kilka dni przed startem sezonu Formuły 1, kiedy to Lewis Hamilton, etatowy kierowca owej ekipy, rozpoczął walkę z rasizmem. Wtedy też postanowiono nadać „byłym srebrnym strzałom” nowe barwy.

Zmiany w patchu 1.06:

  • Wprowadzono czarne barwy w malowaniu samochodu oraz kombinezonach kierowców Mercedesa.
  • Usunięto problem w nierankingowej grze wieloosobowej, w wyniku którego rozłączenie hosta powodowało nierealistyczne czasy okrążeń osiągane przez SI.
  • Sergio Perez i Lance Stroll noszą teraz właściwe rękawiczki.
  • Usunięto problem z postępami w trybie Mój zespół, który pojawiał się po wydarzeniu zaproszeniowym.
  • Usunięto problem z postępami w trybie Mój zespół, który pojawiał się po zakończeniu sezonu.
  • Sponsor „Savant” wypłaca teraz odpowiednie kwoty.
  • Inne usprawnienia oraz usunięte błędy.

F1 2020 zostało docenione również w mojej recenzji, gdzie wystawiłem grze ocenę 8/10, wspominając o kilku błędach, przez które seria dużo traci (z naciskiem na idiotyczne kary w trybach sieciowych).

Źródło: https://formula1game.com/2020/news/f1-2020-patch-notes

Tagi: Codemasters Deep Silver F1 2020