Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 28.07.2020 15:48
Wiedźmin 3
1759V

Wiedźmin 3 - niesamowite fanarty artysty Marvela ukazują komiksowego Geralta

Patrick Brown, artysta pracujący dla Marvela, stworzył trzy fanarty z trzeciego Wiedźmina, które zapierają dech w piersiach.

Wczoraj został oficjalnie zapowiedziany przez Netfliksa nowy serial, który powinien zainteresować każdego fana uniwersum wykreowanego przez rodzimego pisarza - Andrzeja Sapkowskiego. Dzisiaj możemy zobaczyć trzy fanarty, które rzucają światło dzienne na to, jak mógłby wyglądać Geralt w przyszłych komiksach. 

Autorem obrazków jest znany fanom twórczości Marvela Patrick Brown, Australijczyk, który w wolnych chwilach wykonuje fanowskie prace, które następnie udostępnia swoim odbiorcom. Tym razem na warsztat wziął bohatera trylogii Wiedźmin od rodzimego studia CD Projekt RED. 

Pierwszy materiał przedstawia walczącego Wiedźmina z wilkołakami - w konfrontacji pomaga mu troll. Podobnie sytuacja wygląda na drugim fanarcie, gdzie osamotniony Geralt walczy najprawdopodobniej z krabopająkiem. Natomiast trzeci obrazek był inspirowany płatnym rozszerzeniem do trzeciego Wiedźmina, zatytułowany Krew i Wino. Rzeźnik z Blaviken, jadąc konno, walczy z Archesporami, potworami, które uprzykrzają życie mieszkańcom kolorowego Toussaint. 

Trzeba przyznać, że jego prace wyglądają niesamowicie.  Jego więcej fanartów, z takich produkcji jak The Last of Us czy God of War (2018), możecie obejrzeć po kliknięciu w ten link.

Źródło: https://www.dualshockers.com/the-witcher-3-fanart-comic-book-style-makeover/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Wiedźmin 3: Dziki Gon