Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.07.2020 20:14
spider man
2384V

Spider-Man Miles Morales w zestawie z remasterem Spider-Mana od Insomniac Games? Najprawdopodobniej tak

Według najnowszych doniesień, wraz z premierą gry Spider-Man: Miles Morales na rynku zadebiutuje remaster pełnoprawnego Spider-Mana, wydanego w 2018 roku.

Do sieci trafił wyciek, który informuje, że Marvel's Spider-Man: Miles Morales zadebiutuje na premierę konsoli PlayStation 5 wraz z odświeżoną wersją produkcji wydanej w 2018 roku przez Insomniac Games - Marvel's Spider-Man (2018).

Informację odnalazł prawdopodobnie pracownik portalu GameInformer, który wykonał zdjęcie obszaru poświęconego nadchodzącej gry, i udostępnił go w internecie, jeszcze przed debiutem najnowszego numeru czasopisma. Według postu spin-off zatytułowany „Spider-Man: Miles Morales” nie jest tradycyjnym sequelem. Tytuł ma zadebiutować wraz z remasterem pełnoprawnej odsłony - odświeżenie miałoby wykorzystać w pełni możliwości PlayStation 5.

Można z góry zakładać, że chodzi tutaj o podbicie oprawy wizualnej, i możliwe, że wprowadzenie kilku nowych tekstur. O ile remaster byłby oferowany za darmo dla każdego, kto kupuje grę opowiadającą o przygodach Milesa Moralesa, to firma Sony wiele zyskałaby w oczach fanów.

Dziwne natomiast jest to, że do premiery produkcji (czy tam dwóch) pozostało niewiele czasu. Jeśli Insomniac Games chciałoby zapowiedzieć odświeżenie, to musi zrobić to już teraz. Możliwe, że zagraniczne magazyny dostały potajemnie informację, którą mogą puścić w swoich sierpniowych numerach. W tym samym czasie, lub chwilę po debiucie czasopism w kioskach, do sieci trafiłby oficjalny materiał zapowiadający odmłodzonego Petera Parkera - to bardzo możliwy scenariusz.

Źródło: https://www.psu.com/news/spider-man-miles-morales-on-ps5-comes-with-a-remaster-of-ps4s-spider-man/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment