Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 26.07.2020 18:56
For All Humankind sezon 2
701V

For All Mankind. Apple prezentuje 2. sezon swojego flagowego serialu!

Apple powoli zaczyna coraz bardziej rozpychać się na rynku VOD, kusząc widzów kolejnymi bardzo dobrze zapowiadającymi się serialami. Tym razem Amerykanie zapraszają na For All Humankind 2!

W pierwszym roku swojej działalności Apple wrzuciło na Apple TV+ całkiem ciekawy serial pod tajemniczym tytułem For All Humankind, który jak się okazało opowiada alternatywną wersję historii zimnej wojny, kiedy to ZSRR i USA walczyły o kosmos.

Ci, którzy choć troszkę interesują się polityką wiedzą, że tak zwane Star Wars, to nie tylko wielki filmowy hit, ale także wymyślona przez USA bajeczka dla Związku Radzieckiego, aby ten wywalił jak najwięcej pieniędzy na technologie kosmiczne, w obawie przed najazdem Amerykanów z kosmosu. 

For All Humankind opowie w swoim drugim sezonie dalsze losy tej historii i tego, jak ona mogłaby się naprawdę potoczyć, jeśli obie strony konfliktu na poważnie wzięłyby się za podbój przestrzeni kosmicznej. Co jak co, ale opowieść wydaje się być naprawdę ciekawa, a w rękach autora między innymi takiego hitu jak Battlestar Galactica, na pewno możemy liczyć na świetną produkcję.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=bnk7--lieR4

Tagi: Apple apple original apple tv+ For All Humankind seriale