Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 25.07.2020 09:20
Marvel's Spider-Man: Miles Morales plan zdjeciowy
1198V

Marvel's Spider-Man: Miles Morales powstaje. Aktor wcielający się w głównego bohatera dzieli się zdjęciami

Aktor Nino Naj, który wciela się w Milesa Moralesa na potrzeby nadchodzącego spin-offu świetnie przyjętej produkcji o Pająku od Insomniac Games, podzielił się zdjęciami z planu. 

Marvel's Spider-Man: Miles Morales to jedno z najgłośniejszych ogłoszeń pokazu Sony sprzed ponad miesiąca. Choć minęło już kilka tygodni, tytuł wciąż jest niezwykle gorącym kąskiem. Niedawno dowiedzieliśmy się, że twórcy dadzą możliwość bujania się po mieście w 60 klatkach na sekundę i 4K

Tytuł ma być niejako spin-offem głównej odsłony, która debiutowała w 2018 roku. Skala historii ma być zbliżona do Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, więc wygląda na to, że przyjdzie nam spędzić przynajmniej kilka długich i niezwykle przyjemnych godzin z protagonistą. 

Aktor, który się w niego wciela, Nino Naj, wrzucił na swoje konto na Twitterze kilka ciekawych ujęć z planu, gdzie przechwytywane są jego ruchy, głos oraz ekspresje. Wszystko zostanie później poddane odpowiedniej obróbce i przetransformowane na trójwymiarową animację.

Wygląda więc na to, że prace idą bez zakłóceń. Pozostaje mieć nadzieję, że tytuł rzeczywiście zadebiutuje jeszcze jesienią tego roku. 

Źródło: https://twinfinite.net/2020/07/marvels-spider-man-miles-morales-performance-capture/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man: Miles Morales Sony Interactive Entertainment