Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 24.07.2020 11:19
Nowi Mutanci kinowa premiera
814V

Nowi Mutanci na mocnym zwiastunie i z pierwszymi minutami filmu. Kinowa premiera niezagrożona

"Nowi Mutanci" mieli wyjątkowego pecha do kinowej premiery. Po wielu perturbacjach, które zaczęły się już w okolicach 2018 roku, film musi się teraz zmierzyć z problemem kin, które w dużej części pozostaną pewnie zamknięte do końca wakacji.

Na szczęście obędzie się już bez kolejnego przekładania premiery "Nowych Mutantów" ("The New Mutants"). Podczas Comic-Conu twórcy obrazu potwierdzili, że aktualny jest termin kinowej premiery, czyli 28 sierpnia (w tym samym dniu film ma się też pojawić w polskich kinach). Dystrybutor "Nowych Mutantów" nie planuje premiery filmu na platformach VOD.

Podczas Comic-Conu opublikowano nowe materiały wideo z nadciągającego filmu. To przede wszystkim bardzo efektowny zwiastun, który możecie sprawdzić poniżej. Drugi filmik to pierwsze 2 minuty z "Nowych Mutantów". Twentieth Century Studios chciało pokazać w ten sposób styl montażu/reżyserii, który znajdziemy w nadciągającym filmie.

Do kinowej premiery "Nowych Mutantów" ma dojść 28 sierpnia 2020 r. Miejmy nadzieję, że planów dystrybutora nie pokrzyżuje zamknięcie wielkich sieci kinowych. Ostatnia fala opóźnień premier filmów (przesunięto premiery Top Gun, Mulan i wielu innych obrazów) niestety jest prognozą, że duże kina mogą otworzyć swe podwoje dopiero pod koniec 2020 roku.

Tagi: kino new mutants nowi mutanci