Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.07.2020 16:17
Desperados III główny bohater serii z dwoma giwerami
316V

Desperados 3 otrzymał darmowy dodatek. Twórcy zapraszają na wyzwania

Mimimi Games nie daje zapomnieć o fantastycznym Desperados 3. Gra otrzymała właśnie pierwszy, bezpłatny dodatek, dzięki któremu gracze mogą sprawdzić swoje umiejętności w serii wyzwań. Poznajcie szczegóły i przygotujcie się na kolejne atrakcje.

Desperados III trafił na rynek w zeszłym miesiącu i gra zebrała świetne noty (przeczytajcie naszą recenzję). Twórcy postanowili podziękować graczom za zainteresowanie i przygotowali zestaw darmowych rozszerzeń – pierwszy pakiet został właśnie udostępniony wszystkim posiadaczom produkcji na PlayStation 4, Xboksach One lub komputerach osobistych.

Baron's Challenge Mission Pack #1 dodaje cztery nowe Wyzwania Barona we Flagstone, Posiadłości Higginsa, Eagle Falls i Casa DeVitt. Tak prezentują się kompletne szczegóły wyzwań:

  • Vanishing Act: pewien oszust sprzedaje swoje podrabiane towary na rynku we Flagstone. Spraw, aby zniknął.
  • Untitled Voodoo Mission: Isabelle zamierza wpaść na ślub burmistrza Higginsa i zabrać ze sobą duuużo strzałek do kontroli umysłu!
  • Public Transportation: dwaj martwi panowie muszą dotrzeć na stację Eagle Falls. Strażnicy nie będą strzelać, dopóki nie zobaczą trupa…
  • Bird Hunting: Doc siedzi na dachu Casa DeVitt, ma dużo amunicji i listę pięciu celów. Impreza nadal trwa. Miłych łowów!

To nie koniec atrakcji, ponieważ deweloperzy już wcześniej zapowiedzieli, że zamierzają zapewnić graczom fabularne dodatki, jednak na takie przyjemności musimy jeszcze zaczekać. Wydawca przypomina również, że w cyfrowych sklepach na trzech platformach znajdziemy demo, które pozwala zapoznać się z jedną z misji.

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Tagi: Desperados III Mimimi THQ Nordic