Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.07.2020 14:00
Xbox Games Showcase buty
1239V

Xbox Games Showcase coraz bliżej, więc Microsoft rozsyła do graczy limitowane buty

Już jutro odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów marki Xbox. Amerykańska korporacja zaprezentuje gry przygotowane z myślą o między innymi Xboksie Series X, więc kanadyjski oddział korporacji wpadł na nietypowy pomysł. Wysyła zaproszenia z limitowaną wersją butów.

Microsoft szykuje graczy na Xbox Games Showcase. Podczas wydarzenia zobaczymy między innymi rozgrywkę z kampanii Halo Infinite, ale tytuł 343 Industries będzie tylko jedną z propozycji, którą zobaczymy na imprezie.

Prezentacja ma przynieść sporo nowych gier, które trafią na trzy platformy: Xboksa Series X, Xboksa One oraz komputery osobiste. Firma chce wspierać dwie generacje przez dłuższy czas, więc przynajmniej aktualnie nie możemy liczyć, że Microsoft będzie prezentował gry z Xbox Game Studios, które trafią wyłącznie na next-geny.

Mimo wszystko impreza zapowiada się świetnie, a kanadyjski oddział Xboksa wpadł na niecodzienny pomysł. Firma wysyła do redakcji oraz graczy limitowaną wersję butów – w pudełku znajduje się oczywiście zaproszenie na pokaz.

Nie jest to standardowy pomysł, na który decydują się wydawcy, ale pewnie wielu fanów chętnie założyłoby Adidasy z napisem „Xbox”.

Źródło: Twitter: AdamRoffel

Tagi: microsoft xbox Xbox Games Showcase