Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.07.2020 21:28
Ghost of Tsushima
1114V

Ghost of Tsushima otrzymało oficjalny przewodnik. Lektorem został Jarosław Juszkiewicz

PlayStation Polska wpadło na kolejny świetny pomysł. Rodzimy oddział postanowił zaprezentować Ghost of Tsushimę w nietypowy sposób i do opowiadania o pięknej wyspie wytypowano Jarosława Juszkiewicza. 

PlayStation Polska potrafi w ciekawy sposób promować gry dostępny wyłącznie na PlayStation 4. Krystyna Czubówna przedstawiła Horizon: Zero Dawn, Tomasz Zubilewicz zapowiadał prognozę pogody w Death Stranding, a teraz Jarosław Juszkiewicz oprowadza graczy przez Cuszimę.

To pierwszy „przewodnik”, w którym dziennikarz Polskiego Radia Katowice ma okazję pomóc graczom. Głos lektora możecie kojarzyć z Map Googli – kilka miesięcy temu o Juszkiewiczu było głośno, ponieważ Google chciało zastąpić jego głos komputerowym odpowiednikiem.

Teraz Jarosław Juszkiewicz został wykorzystany przez polski oddział PlayStation i trzeba przyznać – to naprawdę ciekawy pomysł. Trudno w zasadzie znaleźć lepszą osobę, która będzie mogła przeprowadzić graczy po urokliwych miejscach Cuszimy.

Warto dodać, że Ghost of Tsushima to prawdopodobnie najszybciej sprzedające się nowe IP Sony, a zanim japoński producent poda oficjalne wyniki, możecie sprawdzić nasz przeładowany treścią poradnik.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Ghost of Tsushima Sony Interactive Entertainment Sucker Punch