Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.07.2020 12:35
Klang 2
284V

Klang 2 to gratka dla fanów gier muzycznych. Zwiastun i demo na Xbox One

Jeśli lubicie gry rytmiczno-muzyczne, to zdecydowanie warto zainteresować się Klang 2, które zmierza na PC, PS4, Switch i XOne.

Klang 2 to kolejny przykład tego, że zaledwie jeden zdolny deweloper może przygotować naprawdę ciekawy tytuł (wczoraj taką "solową" produkcją było Hellish Quart, które zapowiada się niesamowicie dobrze).

Klang 2 to tytuł muzyczno-rytmiczny, oferujący ponad 30 poziomów rozbrzmiewających muzyką techno i synthwave. W grze występuje system walki powiązany z aspektem rytmicznym oraz kilka walka z bossami. W grze posłuchamy utworów takich twórców jak: bLiNd,James Landino, Arcien, Nhato, Savant, Steven Silo, City Girl.

Wg dewelopera Klang 2 gra wychodzi poza "stereotyp gier rytmicznych, w których trzeba tylko wciskać przyciski z odpowiednim tempem". Klang 2 zapewnia coś więcej - eksplorację, elementy platformowę i wreszcie walkę.

Zwiastun gry wraz z gameplayem znajdziecie poniżej. Klang 2 ma trafić na PS4, Switch, XOne i PC jeszcze w tym roku. Nie sprecyzowano jeszcze jednak dokładnego dnia premiery.

Demo gry dostępne jest na Xbox One do 27 lipca. 

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1111600/Klang_2/

Tagi: klang klang 2 pc ps4 xbox one