Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.07.2020 09:16
Skater XL ujawnia gigantyczny skatepark. Konkurent Tony Hawka gotowy do premiery
684V

Skater XL ujawnia gigantyczny skatepark. Konkurent Tony Hawka gotowy do premiery

Remake'i dwóch pierwszych części Tony Hawk's Pro Skater nie będą miały na rynku zbyt prosto. Wszystko w związku z faktem, że do sklepów i dystrybucji cyfrowej wbije się już na dniach Skater XL.

Skater XL trafi do sprzedaży już w przyszłym tygodniu (dokładnie 28 lipca) - równocześnie na PS4, XOne i PC. Wcześniej tytuł dostępny był w formie Wczesnego Dostępu na PC.

Easy Game Studios przystępuje do ostatniej fazy akcji reklamowej. Tym razem firma chwali się niesamowitymi, fikcyjnymi skate parkami, które znajdziemy w Skater XL. Dokładnie chodzi o "The Big Ramp", położony na pustyni, w stanie Kalifornia. Miejscówka wyróżnia się wyjątkowo dużymi rampami i skalą obiektu.

Przypominam, że w Skater XL nie zabraknie innych, zwariowanych skate parków. Również na konsolach w grze będą pojawiać się na customowe obiekty, stworzone przez fanów. Na starcie konsolowe wersje Skater XL otrzymają 3 mapy stworzone przez społeczność miłośników gry na PC (dalsze mapy będą publikowane po premierze). Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Tagi: Easy Day Studios Skater XL