Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.07.2020 12:20
Disney+ informacje o serialach Marvela
521V

WandaVision dopiero w przyszłym roku. Nowe doniesienia o serialach Marvela

Pandemia koronawirusa opóźnia produkcję całej masy seriali i właśnie dostaliśmy wiarygodne potwierdzenie tego, że sytuacja nie ominęła seriali Disney+. 

Odkąd Kevin Feige zapowiedział, że do Marvel Cinematic Universe dołączy spora liczba seriali, fani się zachwycili. To przecież jeszcze więcej lubianego uniwersum i lepsza okazja na rozwinięcie przygód w czwartej fazie po wielkim zakończeniu poprzedniej, które mogliśmy oglądać w "Avengers: Koniec gry". 

Dwa opóźnienia

Niestety trwająca pandemia opóźniła mocno plany premier i musimy uzbroić się w cierpliwość. Choć jeszcze miesiąc temu pojawiały się informacje, jakoby pierwsza z puli produkcji, "The Falcon and The Winter Soldier" miała zadebiutować w tym roku, to wiele wskazuje na to, że sytuacja może nie być tak kolorowa. Najnowsze doniesienia sugerują, że jest szansa na końcówkę roku, ale równie dobrze może być to początek przyszłego. 

Podobnie jest w przypadku serialu "WandaVision". W Internecie krążyły plotki, że zdjęcia na planie zostały już skończone i pozostał etap postprodukcji. Cóż, okazuje się, że wcale nie jest tak kolorowo i pierwsze odcinki zobaczymy dopiero na wiosnę przyszłego roku. To bardzo smutna wiadomość dla wszystkich wyczekujących. 

Loki jeszcze w przyszłym roku?

Pozytywnym zaskoczeniem może okazać się natomiast informacja o "Lokim". Choć i tu nie obędzie się bez opóźnień, to na ten moment możemy spodziewać się premiery jeszcze w pierwszej połowie 2021 roku! Początkowo planowano wypuścić go pod koniec bieżącego, więc poślizg nie będzie wcale taki duży. 

Poznaliśmy reżyserów Hawkeye'a

Dalej w kolejce jest serial traktujący o najlepszym łuczniku wśród Avengersów. W ubiegłym miesiącu pojawiły się ciekawe doniesienia odnośnie do fabuły, które sugerowały, że bohater może stracić słuch. Nie znamy wciąż niestety daty premiery, ale do Internetu napłynęły informacje o reżyserach oraz scenarzyście.

Trzy stołki w pierwszej z ról zajmą Amber Finlayson oraz Katie Ellwood (znani jako Bert i Bertie), a także Rhys Thomas. Za napisanie serialu odpowie Jonathan Igla (znany z "Mad Mana" i "Pitch")

Źródło: https://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/marvels-hawkeye-disney-series-lands-directors-1303629

Tagi: Disney+ Hawkeye Loki Marvel Wandavision