Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 19.07.2020 08:30
Assassin's Creed Valhalla Digital Foundry
1606V

Assassin’s Creed Valhalla pod lupą Digital Foundry. Technologiczna analiza wersji demo

Spece z Digital Foundry postanowili przyjrzeć się technologicznym aspektom wersji demonstracyjnej nadchodzącej odsłony Assassin's Creed od studia Ubisoft. 

Assassin's Creed Valhalla to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier końcówki bieżącego roku. Choć zdaje się, że fani dostaną tytuł podobny do poprzednich, to materiały zdecydowanie zachęcają, aby dać szansę utalentowanym twórcom z Ubisoft.

Największe redakcje dostały przedwczesny dostęp do wersji demo na PC (u nas wrażenia opisał Wojtek) i było wśród nich również Digital Foundry. Ekipa wzięła więc na tapet technologiczne aspekty produkcji i postanowiła rozbić na czynniki pierwsze aspekty takie jak walka, jazda konna i niezwykle znaczące pływanie łodzią.

Zaznaczono oczywiście najważniejsze aspekty i, co zostało podkreślone, a o czym trzeba wspomnieć - są to dopiero początki optymalizowania gry pod kątem premiery w listopadzie tego roku. Jak napisali analitycy pod swoim materiałem: 

Patrząc na demo na PC, możemy zrozumieć, dokąd zmierza Assassin's Creed: Valhalla - gra ma być oparta na szablonie przedstawionym w Odyssey i obiecuje wiele pod kątem skalowania między konsolami obecnej i następnej generacji.

Koniecznie rzućcie okiem, bo tu nie ma co pisać - warto posłuchać specjalistów, albowiem to dziesięć minut konkretów. Obowiązkowy materiał dla wszystkich, którzy wyczekują debiutu Assassin's Creed Valhalla.

Źródło: YouTube

Tagi: Assassin's Creed Valhalla Ubisoft