Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 18.07.2020 15:49
Danganronpa. Kilka odsłon serii zniknie z PlayStation Store
1040V

Danganronpa. Kilka odsłon serii zniknie z PlayStation Store

Kilka odsłon serii Danganronpa wkrótce zniknie z PlayStation Store. Poinformował o tym wydawca gier, jakim jest NIS America.

Danganronpa niebawem stanie się nieco trudniejsza do kupienia, przynajmniej jeśli chodzi o kilka odsłon. Poniżej jest lista tytułów, które w przeciągu następnych miesięcy znikną z PlayStation Store.

Jeśli już posiadacie te gry w swojej bibliotece, zawsze będziecie mogli je pobrać - to samo jeśli je zakupicie zanim zostaną usunięte.

Na ten moment nie ma oficjalnego oświadczenia skąd wzięła się taka decyzja. Ostatniego grudnia jednak pojawiła się informacja o tym, że Spike Chunsoft (deweloper serii) zatrudnia nowe osoby - przypuszczalnie do pracy nad nową odsłoną. Usunięcie pozycji może mieć związek z tym, że Spike Chunsoft chce samodzielnie publikować swoje gry.

Jednocześnie nie ma jednak informacji o tym, że pozostałe pozycje (również wydane przez NIS America) zostaną usunięte z PlayStation Store. Mowa o Danganronpa 1/2 Reload i Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls - obie w wersji na PlayStation 4.

Źródło: https://nisamerica.com/blog/danganronpa-update

Tagi: Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls NIS America Spike Chunsoft