Iza Łęcka Iza Łęcka 16.07.2020 12:03
FIFA 21 Real Madryt
648V

FIFA na dłużej z Realem Madryt. EA przedłuża umowę z Królewskimi

Jeden z najbardziej znanych zespołów w Europie kontynuuje współpracę z FIFA. Królewscy z Madrytu przez kolejne 5 lat, począwszy od FIFA 21, będą cieszyć się bardziej dopracowanym wyglądem w grze. Sprawdźcie szczegóły.

Real Madryt zbliża się do kolejnego zwycięstwa w lidze hiszpańskiej, tymczasem przedstawiciele klubu uzgodnili kolejną umowę z Electronic Arts. Na mocy podpisanego partnerstwa, w FIFA 21 oraz następnych czterech odsłonach gry, piłkarze z Madrytu pojawia się w kampanii marketingowej, a w produkcji zobaczymy ich dopracowane wizerunki.

Już wcześniej EA Sports informowało o przedłużeniu umowy z Primera División. Oprócz realizacji umów z ligami, włodarze Elektroników zajmują się również indywidualnymi kontraktami, które najpewniej uzgadniają warunki pełniejszego wykorzystywania wizerunków członków drużyny oraz marki jaką jest Real Madryt.

Dla uczczenia przedłużenia partnerstwa EA Sports zaprezentowało nowy, dynamiczny materiał, na którym niestety nie zobaczymy nowych ujęć z oczekiwanej FIFA 21. Montaż przedstawia natomiast kilku piłkarzy Realu Madryt, którzy mają okazję sprawdzać piłkę od Electronic Arts i zajmują się promocją produkcji.

Przypominamy, że FIFA 21 została oficjalnie zapowiedziana podczas EA Play LiveDeweloperzy wspomnieli o możliwości wykorzystania kontrolera DualSense podczas rozgrywki.

Źródło: Twitter: EASPORTSFIFA

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 21