Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.07.2020 22:41
Film Just Cause
381V

Film Just Cause znalazł reżysera. Rico Rodriguez trafi na wielki ekran

Just Cause 5 nie zostało wciąż zapowiedziane, ale możecie mieć pewność, że Square Enix nie rezygnuje z tego IP. Mike Dowse został reżyserem adaptacji tej wybuchowej serii, więc widzowie mogą szykować się na wielki powrót Rico Rodrigueza.

Dzisiaj ruszyły prace na planie „Uncharted”, a Square Enix szykuje się do przygotowania swojej adaptacji. Reżyserem „Just Cause” został Mike Dowse, który wcześniej pracował nad między innymi „Coffee i Kareem”, czy też „Stuber”. Powiedzmy sobie szczerze – nie jest to najbardziej znany twórca. Na szczęście ciekawiej prezentuje się scenarzysta, ponieważ nad historią czuwa Derek Kolstad, który opracował trylogię „John Wick”.

Za cały projekt będą odpowiadać Constantin Films (autorzy filmowych „Resident Evil” oraz nadciągającego „Monster Hunter) oraz Prime Universe.

Nie znamy jeszcze aktora, który wcieli się w głównego bohatera, ale możemy potwierdzić, że „Just Cause” przedstawi historię Rico Rodrigueza. Protagonista serii gier tym razem zmierzy się z grupą najemników The Black Hand.

Nie potwierdzono jeszcze terminu rozpoczęcia prac, ale jednego możemy być pewni – na dużym ekranie nie zabraknie efektownych wybuchów.

Źródło: https://deadline.com/2020/07/just-cause-movie-mike-dowse-directing-vidgame-adaptation-derek-kolstad-constantin-film-prime-universe-1202986181/

Tagi: film film just cause Just Cause Square Enix