Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.07.2020 16:31
LEGO NES
1179V

LEGO NES na zwiastunie. Znamy cenę drogiego zestawu

Nintendo i LEGO oficjalnie zaprezentowały LEGO Nintendo Entertainment System. Zestaw już wkrótce trafi do sprzedaży i najnowszy zwiastun pokazuje wszystkie elementy pakietu. Gracze nie tylko złożą konsolę, kontroler, grę oraz telewizor, ale otrzymają opcję ciekawej zabawy.

Tak jak wczoraj zapowiadałem, LEGO i Nintendo współpracują przy kolejnym projekcie i gracze otrzymają możliwość kupienia LEGO Nintendo Entertainment System. Jest to ciekawa inicjatywa, ponieważ gracze złożą z klocków zestaw, czyli konsolę, kontroler, kartridż oraz nawet telewizor.

LEGO NES zawiera 2646 elementów, więc naprawdę sporo, ale za taką przyjemność trzeba zapłacić 999,99 zł, więc podobną kwotę, jaką musimy zapłacić za przykładowo Nintendo Switcha. Cena w zasadzie nie powinna nikogo specjalnie zaskoczyć, ponieważ podobne zestawy są zawsze drogie.

Pewną ciekawostką na pewno jest fakt, że telewizor do zbudowania ma ok. 22,5 cm wysokości, 23,5 cm szerokości i 16 cm głębokości, a zdaniem LEGO propozycja będzie idealną ozdobą dla przykładowo domu lub biura. Całość nie wymaga baterii, ale do TV możemy podłączyć Mario z wcześniej ujawnionych zestawów.

LEGO podkreśla, że jest to zestaw dla dorosłych kolekcjonerów:

„Ten kolekcjonerski zestaw konstrukcyjny dla dorosłych jest częścią zbioru inspirujących modeli LEGO® i powstał z myślą o wymagających hobbystach — takich jak Ty — którzy rozglądają się właśnie za następnym wciągającym projektem do samodzielnego ukończenia.”

Trzeba przyznać, że projekt jest naprawdę przemyślany i na pewno znajdzie się wielu fanów LEGO oraz Nintendo, którzy zdecydują się na kupienie takiego zestawu. Będzie to w zasadzie świetny prezent dla odpowiednich odbiorców.

Źródło: YouTube.com + https://www.lego.com/pl-pl/product/nintendo-entertainment-system-71374

Tagi: lego lego nes nes Nintendo