Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 14.07.2020 14:14
far cry 6
2548V

Far Cry 6. Ubisoft wprowadza ważny element w swojej serii

Ubisoft wprowadza ważną zmianę w serii Far Cry, która ma pomóc w zrozumieniu motywacji głównego bohatera.

Far Cry 6 zapowiada się, o dziwo, bardzo ciekawie. Wiemy już, że główną rolę odegra aktor znany z serialu Breaking Bad, Giancarlo Esposito, a niedawno dostaliśmy kilka pięknie prezentujących się screenów, które przedstawiają świat wykreowany na potrzeby nadchodzącej gry.

Dzisiaj dowiadujemy się, że szósty pełnoprawny Far Cry będzie miał wiele filmików przerywnikowych, które będzie nam dane obejrzeć z perspektywy trzeciej osoby. Oznacza to, że często będziemy mogli oglądać twarz czy wyposażenie głównego bohatera gry - Danny'ego, jeśli wybierzemy mężczyznę, lub Dani, jeśli skusimy się na granie kobietą. 

Navid Khavari, dyrektor narracyjny nadchodzącej produkcji przyznał, że taki zabieg pozwoli odbiorcom lepiej zrozumieć protagonistę, a także wskaże jego miejsce w chaosie, który panuje w Yarze, czyli fikcyjnym miasteczku do którego przeniesiemy się już 18 lutego 2021 roku. 

Aby być w pełni pochłoniętym, musisz poczuć i zrozumieć, skąd ta postać [Danny/Dani - przyp.red.] przyszła i co sprawiło, że posunęła się do podniesienia karabinu i walki. Myślę, że ekscytujące dla nas jest to, że będziesz mógł zobaczyć Dani w trzeciej osobie, w filmach przerywnikowych i innych elementach gry. - powiedział Khavari.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/07/13/far-cry-6-third-person-cutscenes/

Tagi: Far Cry 6 Ubisoft