Roger Żochowski Roger Żochowski 13.07.2020 23:12
Rocket Arena - już jutro międzyredakcyjny turniej w nowego hero shootera od EA. Team PPE gotowy do starcia!
549V

Rocket Arena - już jutro międzyredakcyjny turniej w nowego hero shootera od EA. Team PPE gotowy do starcia!

Już jutro o godzinie 15:00 największe redakcje w Polsce zmierza się w turnieju Rocket Arena, nową strzelaninę typu cross-play hero arena. Trzyosobowego teamu PPE nie mogło oczywiście zabraknąć. 

W turnieju weźmie udział 6 redakcji - Antyweb, IGN, Komputer Świat, PPE, Spider’s Web oraz Wirtualna Polska. W pierwszej rundzie czekają więc trzy starcia w zespołach 3 na 3. Trzy zwycięskie drużyny i jedna spośród przegranych z najlepszym wynikiem rankingowym awansują do półfinałów i zawalczą o wielki finał. 

Barwy PPE będą reprezentować Wojtek, Igor oraz Maciej Zabłocki, który niedawno wygrał turniej organizowany przez Xiaomi. Walka rozpocznie się jutro o godzinie 15:00, a o awans do drugiej rundy powalczymy z redakcją Komputer Świata. Relację z wydarzenia i wrażenia z gry przeczytacie oczywiście na PPE. Trzymajcie kciuki!

Rocket Arena to produkcja stworzona przez weteranów gamingu specjalizujących się w rozgrywkach wieloosobowych, którzy tym razem zapraszają nas do świata Krateru. Zgodnie z tytułem w grze kluczową rolę odgrywają wyrzutnie rakiet używane do walki oraz przemieszczania się po zamkniętych arenach na wielu płaszczyznach, w pionie i poziomie. W połączeniu z odrzutowym plecakiem i różnorodnymi umiejętnościami dziesięciu barwnych bohaterów - od zapominalskiego pirata po hałaśliwą deskolotkarkę - daje to wystrzałową mieszankę w iście komiksowej oprawie. 

Pierwszy sezon Rocket League rozpocznie się 28 lipca. Gracze mogą jednak zapoznać się z Rocket Arena już 14 lipca na PlayStation 4, Xbox One i PC za pośrednictwem Origin i Steama. W pierwszym sezonie historia skupi się na wydarzeniach i bohaterach Rocket Championship Tour, w których gracze odkryją osobiste motywacje każdej postaci.

Każdy sezon w Rocket Arenie potrwa około 3 miesięcy i będzie zawierać nową grywalną postać, wydarzenia tymczasowe, tryb gry, nową wybuchową przepustkę, nowy sezon rankingowy i wiele więcej.

Tagi: Electronic Arts Final Strike Games Rocket Arena