Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2020 21:33
Robert De Niro
2778V

Robert De Niro wywołał burzę. Aktor będzie miał „szczęście” jeśli w 2020 roku zarobi tylko 7,5 mln dolarów

Robert De Niro jest cenionym aktorem, który miał okazję wystąpić w wielu wielkich produkcjach, ale nawet gwiazdy Hollywood odczuwają problemy wynikające z pandemii. De Niro może w 2020 roku zarobić tylko 7,5 mln dolarów i jego sytuację wywołała dużą burzę wśród amerykańskiej publiczności.

Robert De Niro ma na koncie dwa Oscary (Najlepszy aktor pierwszoplanowy za „Wściekły Byk” i „Ojciec chrzestny II”), a w ubiegłym roku aktor wystąpił w „Jokerze” (sprawdźcie recenzję) oraz „Irlandczyku” (sprawdźcie recenzję). Obie role zostały docenione przez publikę, ale pandemia mocno wpłynęła na działania aktora.

Robert De Niro nie może pracować nad nowymi filmami, więc jego zarobki znacząco się zmniejszyły. Z tego powodu chciał zmniejszyć alimenty swojej byłej żonie (z 100 000 dolarów na 50 000 dolarów) i w rezultacie zostały przedstawione szczegóły jego problemów.

Aktor zainwestował duże pieniądze w hotele z ekskluzywnymi restauracjami, ale z powodu pandemii obiekty nie działają i przynoszą olbrzymie straty. Przez Sieć Nobu w samym kwietniu De Niro stracił 3 mln dolarów, a w kwietniu 1,87 mln dolarów, a mimo to aktor musiał wypłacić 500 000 dolarów inwestorom. Z powodu trudnej sytuacji, De Niro musiał pożyczyć pieniądze od partnerów biznesowych.

Sytuację postanowiła wytłumaczyć Caroline Krauss, jego prawniczka, która podkreśliła, że ludzie biznesu zawsze więcej wydają niż zarabiają i jeśli wszystko wróci do normy, De Niro „będzie miał szczęście, jeśli zarobi 7,5 miliona dolarów w tym roku”. Krauss podkreśliła, że 76-letni aktor nie może pójść na emeryturę, ponieważ nie stać go na pokrycie wydatków.

Słowa prawniczki oraz cała sytuacja z ubolewającym na swoją sytuację De Niro wywołała w Ameryce głośną dyskusję, ponieważ wielu mieszkańców USA nie może liczyć na jakiekolwiek wpływy, a mimo to ludzie muszą sobie radzić. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę skalę zarobków i jego życie, jednak w Sieci nie brakuje negatywnych opinii dotyczących De Niro, który miał „zasłużyć” na taki los, a nawet niektórzy chcą „zbierać pieniądze”, by pomóc aktorowi.

Źródło: https://consequenceofsound.net/2020/07/robert-de-niro-broke-coronavirus/

Tagi: Irlandczyk joker Robert De Niro