Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.07.2020 18:54
watch dogs legion babcia
594V

Watch Dogs Legion oferuje Watch Dogs w Przepustce Sezonowej

Kupując Przepustkę Sezonową do Watch Dogs Legion otrzymamy nie tylko zawartość do przygody w Londynie. Ubisoft postanowił udostępnić graczom pierwszą historię hakerów – w rezultacie opowieść trafi na nową generację.

Watch Dogs 2 jest aktualnie dostępny za darmo na PC, a jeśli zamierzacie grać w Watch Dogs Legion, to możecie otrzymać za darmo Watch Dogs. Produkcja została dodana do Przepustki Sezonowej – w zestawie znajdziemy jeszcze fabularną misję, czterech unikalnych bohaterów, specjalne misje dla DedSec oraz skiny do samochodów.

Przepustka Sezonowa do Watch Dogs Legion będzie dostępna w Złotym Wydaniu pozycji – grę możecie kupić za 419 zł (cena za PlayStation Store).

Podobny ruch widzieliśmy już w przypadku Assassin's Creed III Remastered, ponieważ tytuł był dorzucony do zestawu dodatków z Assassin's Creed Odyssey, a Far Cry 3: Classic Edition trafił do do Far Cry 5. Ubisoft w ten sposób zachęca do kupowania pakietów lub po prostu inwestowania w droższe wydania gier – najwidoczniej takie zachęty przynoszą oczekiwane wyniki.

Sprawdźcie nasze wrażenia z Watch Dogs Legion.

Watch Dogs Legion Złota Edycja za darmo Watch Dogs

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/07/watch_dogs_legion_season_pass_includes_free_copy_of_the_first_game

Tagi: Ubisoft Watch Dogs Legion