Iza Łęcka Iza Łęcka 10.07.2020 13:34
Microsoft Flight Simulator
580V

Microsoft Flight Simulator wkrótce zaprosi graczy do bety. Prace nad grą zmierzają w dobrym kierunku

Jeszcze w lipcu kolejni gracze zasiądą za sterami dopracowanych samolotów, by podróżować między lotniskami z całego świata. Twórcy Microsoft Flight Simulator potwierdzili start testów beta.

Microsoft Flight Simulator to bardzo ciekawy projekt, a wszystkie materiały i pierwsze wrażenia potwierdzają jedno: jeszcze w tym roku zadebiutuje bardzo dopracowany, solidny i rozbudowany symulator.

Już teraz pierwsi gracze testują Microsoft Flight Simulator, choć trzeba podkreślić, że liczba uczestników jest bardzo ograniczona. Mamy jednak dobrą wiadomość: beta rozpocznie się już 30 lipca 2020 roku. Autorzy potwierdzili, że w tym czasie zaproszą do gry kolejnych entuzjastów latania. Choć nadal nie będą to otwarte testy, liczba graczy zostanie powiększona.

„Obecnie planujemy uruchomić zamkniętą betę w terminie 30.07.

Dla przypomnienia, jeśli jesteś obecnie testerem Alpha, automatycznie otrzymasz dostęp do zamkniętej bety. Jeśli nie jesteś testerem Alpha, będziemy wysyłać nowe zaproszenia do udziału w zamkniętej becie.”

Microsoft Flight Simulator jeszcze w tym roku zadebiutuje na konsolach Microsoftu oraz komputerach osobistych, będąc produkcją dostępną w Xbox Game Pass. Może i nie będzie to najbardziej emocjonująca oraz przeładowana akcją produkcja w 2020 roku, jednak symulatory mają oddane grono sympatyków, którzy sprawdzą wszelkie aspekty tytułu - tym bardziej, że kolejne udostępniane materiały zachwycają.

Wcześniej Microsoft Flight Simulator potwierdziło podpisanie umowy z FlightAware, dzięki której gra otrzyma rzeczywisty ruch powietrzny.

Źródło: https://wccftech.com/microsoft-flight-simulator-beta-begins-on-july-30th/

Tagi: Asobo Studio Microsoft Flight Simulator Xbox Game Studios