Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2020 18:27
Superhot: Mind Control Delete
1233V

Superhot: Mind Control Delete dla wielu za darmo. Zwiastun i data premiery ujawniona

Superhot Team właśnie potwierdziło szczegóły premiery Superhot: Mind Control Delete. Gra będzie dostępna jeszcze w lipcu i część graczy może otrzymać tytuł za darmo. Poznajcie szczegóły i spójrzcie na zwiastun.

Superhot: Mind Control Delete powstawało przez trzy ostatnie lata – tytuł trafił do programu Wczesnego Dostępu na Steam w grudniu 2017 roku. Teraz możemy jednak potwierdzić, że wielka premiera odbędzie się 16 lipca i produkcja będzie jednocześnie dostępna na trzech platformach: PlayStation 4, Xbox One i PC (Steam, GOG, Epic Games Store, Origin).

Jeśli kupiliście Superhot na jakiejkolwiek platformie (PlayStation 4, Xbox One, PC – wszystkie sklepy), to Superhot: Mind Control Delete otrzymacie za darmo. Promocja trwa do 16 lipca – do tego czasu możecie kupić Superhot, by otrzymać Mind Control Delete. Oferta nie jest aktywna dla graczy, którzy otrzymali pozycję za darmo – przykładowo przez Twitch Prime lub Games with Gold.

„Bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie i wsparcie z waszej strony. Aby choć w niewielkim stopniu podziękować wam za to, że z nami jesteście, rozdajemy dwa miliony kopii gry tym, dzięki którym to wszystko było możliwe. Jeśli kupiliście oryginalne SUPERHOT w momencie lub przed 16.07.2020, MIND CONTROL DELETE zostanie automatycznie dodane do waszej biblioteki”

Superhot: Mind Control Delete nie będzie aktualnie dostępny na Nintendo Switchu, ale nawet jeśli kupiliście grę na konsoli Nintendo, to możecie otrzymać wersję na PC. Wystarczy tylko zgłosić się do deweloperów.

Produkcja to typowe „więcej, mocniej, lepiej”. Tak propozycje zapowiadają deweloperzy:

  • Więcej zawartości niż w poprzednich częściach. Zanurzysz się w świecie MCD na wiele dni coraz bardziej wybuchowej walki w zwolnionym tempie.
  • Więcej mechanik do wykorzystania niż kiedykolwiek wcześniej. Eksperymentuj z różnymi stylami gry, różnymi konfiguracjami postaci i różnymi sposobami na przechytrzenie i pokonanie wrogów.
  • Więcej mocy do zgromadzenia w trakcie dokonywania postępów w grze. Zbieraj umiejętności, hacki i techniki specjalne, aby pokonać kolejne fale coraz bardziej zabójczych wrogów.
  • Więcej postaci do kontrolowania i więcej wrogów, którzy wejdą ci w drogę. Sprawdź swój arsenał sztuczek i uzbrojenia w walce z coraz sprytniejszymi i bardziej zabójczymi wrogami.
  • Więcej doszlifowanych elementów dodanych przez niemal cztery lata rozwoju w fazie wczesnego dostępu. MCD zapewnia bardziej dopracowane, efektowne i wyraziste wrażenia niż jakakolwiek wydana dotąd gra z serii SUPERHOT.

Autorzy Superhot już wcześniej potwierdzili, że gra osiągnęła duży sukces na rynku VR. W listopadzie 2017 roku zespół informował o milionie sprzedanych egzemplarzy.

Źródło: YouTube + https://store.steampowered.com/app/690040/SUPERHOT_MIND_CONTROL_DELETE/

Tagi: SUPERHOT Team Superhot: Mind Control Delete