Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.07.2020 16:42
PS5 Sony
5810V

PS5 przeniesione do pokoju dzięki technologii AR. Sprawdźcie rozmiar PlayStation 5

O rozmiarze PS5 powiedziano już wiele, ale wciąż czekamy na nowe materiały prezentujące rzeczywisty rozmiar PlayStation 5. Gracze chcą jednak wiedzieć, jak sprzęt będzie wyglądał obok ich telewizorów i pomaga w tym technologia AR.

Na The Future of Gaming zobaczyliśmy pierwszy raz PS5. Sony od tego czasu nie opublikowało wielu materiałów prezentujących faktyczny rozmiar konsoli, ale gracze dzięki między innymi portowi USB potrafią określić wielkość urządzenia. Japoński producent później tłumaczył, że sprzęt jest duży, by zapewnić odpowiednie chłodzenie, jednak wciąż musimy czekać na materiały, które pokażą PlayStation 5 w warunkach domowych.

Mimo to na Twitterze PS5only opublikowano ciekawe porównanie – PS5 zostało przeniesione do rzeczywistości dzięki technologii AR i zestawione z PlayStation 4 Pro. Mam wrażenie, że znacznie lepiej wyglądałby materiał, gdyby obie konsole były ustawione bezpośrednio obok siebie, ale mimo wszystko mamy tutaj pewną skalę.

Nadal mam wrażenie, że rozmiar akurat w tym miejscu nie jest najważniejszy. Jeśli sprzęt będzie cichy oraz nie będzie się przegrzewał, to nikt nie będzie narzekał podczas rozgrywki – a to w wypadku konsoli do gier jest zdecydowanie najważniejsze.

Źródło: Twitter: PS5only

Tagi: PlayStation 5 PS5 rozmiar ps5 Sony