Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 08.07.2020 12:07
Spider-Man
3372V

Spider-Man. Gracz odkrył nową animację w tytule Insomniac Games

Jeden z użytkowników Reddita odkrył nową animację w Spider-Manie od Insomniac Games.

Nie ulega wątpliwości, że Marvel's Spider-Man (2018) to jedna z najlepszych gier 2018 roku. Insomniac Games przyłożyło się do stworzenia wciągającej historii, zaprogramowania wielu mechanik oraz zaimplementowania świetnych animacji, dzięki którym po wirtualnym Nowym Jorku, można rzec, po prostu pływamy. 

Okazuje się, że najnowszy Spider-Man skrywa jeszcze dużo tajemnic. Jeden z użytkowników Reddita, Johnnyjohn22, udostępnił krótki materiał, w którym przedstawił animację, którą dopiero co odkrył. Gracz podkreśla, iż ukończył już dwukrotnie ekskluzywną produkcję Sony, a dopiero teraz zauważył, że Człowiek-Pająk może dostać się na dach budynku jeszcze szybciej.

Cała sztuczka polega na tym, że Peter Parker, zamiast biegania po ścianach, używa swoich pajęczyn, które przyczepia do balkonów, tym samym przyciągając się do góry. Aby poruszać się w ten sposób trzeba przytrzymać przycisk R2, a nie tylko wysunąć drążek odpowiadający za ruch do przodu. Zerknijcie sami:

[Video] I finished Spider-man twice and i had no idea there was an animation for this kind of climbing from r/PS4

Zajrzałem w każdy kąt wirtualnego Nowego Jorku, zebrałem wszystkie znajdźki, zdobyłem platynę w tytule Insomniac Games, ale muszę przyznać, że tej animacji nie udało mi się odkryć. Dajcie znać, czy z niej kiedykolwiek korzystaliście.

Źródło: https://gamerant.com/spider-man-ps4-rare-web-swinging-animation/

Tagi: Insomniac Games Marvel's Spider-Man (2018) Sony Computer Entertainment