Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2020 12:23
Watch Dogs 2
665V

PS Now z interesującymi grami w lipcu. Watch Dogs 2 na liście

Subskrybenci PS Now mogą przygotowywać się na kolejne gry. Sony ujawniło lipcową ofertę PS Now, a wśród produkcji znalazł się Watch Dogs 2. Będzie to dobry moment na nadrobienie historii przed Watch Dogs Legion.

Od wczoraj mamy dostęp do gier z PS Plus, ale Sony nie zapomina o streamingowej usłudze. Oficjalnie PS Now nie jest dostępny w Polsce, jednak wielu graczy w naszym kraju korzysta z dóbr propozycji, więc czujemy się zobowiązani do przedstawienia najnowszego zestawienia gier. W lipcu na graczy czekają trzy tytuły.

PS Now – lipiec

  • Watch Dogs 2 – możliwość pobrania na PS4, do 5 października
  • Street Fighter V
  • Hello Neighbor

Zdecydowanie najciekawszą produkcją na liście jest wspomniany Watch Dogs 2. W weekend podczas Ubisoft Forward zobaczymy nową część serii (Watch Dogs Legion) , licząc jednocześnie, że poznamy datę premiery historii w Londynie. W trakcie oglądania imprezy Ubisoftu pojawi się opcja odebrania za darmo Watch Dogs 2 – oglądajcie z nami niedzielną relację, by wiedzieć, kiedy możecie otrzymać tytuł.

W PS Now zawita także Hello Neighbor – Sony potwierdziło inicjatywę PlayStation Indies, która będzie promować gry niezależnych deweloperów, tymczasem tytuł o złym sąsiedzie niejako przeciera szlaki następnym pozycjom. Od teraz już regularnie w ramach PlayStation Now debiutować będą mniejsze tytuły.

Źródło: https://blog.playstation.com/2020/07/07/watch-dogs-2-street-fighter-v-hello-neighbor-join-ps-now-in-july/

Tagi: playstation now ps now ps4 sony