Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2020 07:35
The Last of Us 2 Joel
1583V

The Last of Us 2 na szczerym zwiastunie. Zabawny i przeładowany szczegółami materiał o grze Naughty Dog

The Last of Us 2 otrzymało szczery zwiastun, który podsumowuje ostatnie miesiące. Wspomniano o problemach przed premierą, dokładnie przedstawiono grę, a na końcu nie zabrakło konkretnego podsumowania całej przygody Ellie. [UWAGA NA SPOILER]

Szczery zwiastun The Last of Us Part II jest w zasadzie lekkim w formie podsumowaniem szczegółów gry, więc na materiale znajdziecie mnóstwo spoilerów. Jeśli wciąż nie poznaliście całej produkcji – nie oglądajcie tego filmu.

[UWAGA NA SPOILER]

The Last of Us 2 to jedna z najważniejszych gier tej generacji, nikogo więc nie powinno dziwić, że produkcja doczekała się szczerego zwiastuna. Twórcy odrobili zadanie domowe, przedstawiając nie tylko szybkie podsumowanie tytułu, ale i wyszczególniając szereg kontrowersji związanych z pozycją Naughty Dog.

W materiale nie brakuje szczegółów dotyczących wydarzeń, które zostały ironicznie ukazane, by nieco wyśmiać prace deweloperów i jednocześnie przedstawić najważniejsze cechy gry. Nie zapomniano również o opowiedzeniu głównej osi fabuły.

Szczery zwiastun to zabawne, satyryczne podsumowanie The Last of Us 2, w którym dodano charakterystykę systemów przygotowanych przez deweloperów. Na końcu nie zabrakło przedstawienia obsady oraz wspomnienia o jednym ze smaczków, czyli wskrzeszeniu przez Naughty Dog przenośnej konsoli Sony.

Mówiąc o The Last of Us 2 warto również prześledzić najnowszą teorię fanów dotyczącą zakończenia oraz poznać oświadczenie Naughty Dog sprzeciwiające się groźbom.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us Part II