Iza Łęcka Iza Łęcka 08.07.2020 11:27
Ghost Recon Breakpoint
948V

Ghost Recon Breakpoint przygotowuje graczy na rozgrywkę z SI. Zwiastun zapowiada nową zawartość

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint jeszcze nie powiedziało ostatniego słowa. Ubisoft opublikował zwiastun ukazujący towarzyszy sterowanych przez sztuczną inteligencję. Twórcy są gotowi do pełnej prezentacji SI tuż przed Ubisoft Forward.

Ghost Recon Breakpoint nie należy do najmocniejszych produkcji Ubisoftu ostatnich miesięcy, ale jednocześnie jest to kolejny tytuł, który twórcy ratują za wszelką cenę. W marcu informowaliśmy o wielkiej aktualizacji, tym razem nadszedł czas na rozgrywkę z SI.

Twórcy spełniają oczekiwania społeczności: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint zapewni możliwość wykonywania misji z botami. Trzeba przyznać, że wskazanej opcji brakuje już od premiery, ale "lepiej późno niż wcale". Pełny zwiastun przedstawiający nowości zostanie opublikowany przed Ubisoft Forward, co daje nam jasno do zrozumienia, że deweloperzy podczas cyfrowej konferencji nie będą tracić czasu antenowego na niektóre detale. Konkrety dotyczące SI otrzymamy przed imprezą.

„Przygotuj się do sformowania drużyny i wcielenia się w Ducha. Trafisz do elitarnej jednostki żołnierzy amerykańskich służb specjalnych, która utknęła za liniami wroga. Razem z oddziałem będziecie walczyć z Wilkami i nawzajem się wspierać.”

Czy SI uratuje Ghost Recon Breakpoint? Tego nie wiemy, ale Ubisoft wciąż ma pomysły na rozwój gry, a dzięki interesującym aktualizacjom produkcja może zainteresować jeszcze graczy. Zapewne już wkrótce deweloperzy ujawnią kolejne szczegóły dotyczące nowej zawartości do Ghost Recon Breakpoint.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft