Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.07.2020 12:02
Bandai Namco Studios chwali się pracą deweloperów i nowymi projektami w świetnym filmiku
493V

Bandai Namco Studios chwali się pracą deweloperów i nowymi projektami w świetnym filmiku

W szeregach Bandai Namco Studios znajduje się już ponad 1050 osób rozsianych w studiach z całego świata (przede wszystkim w Japonii). Firma postanowiła pochwalić się swoimi dokonaniami w ostatnich latach i zaprezentować pracę swoich deweloperów.

Bandai Namco chwali się swoją bardzo obszerną grupą deweloperów, zrzeszonych w ramach Bandai Namco Studios. To już ponad 1050 osób z całego świata, którzy - jak podkreśla filmik muszą czasem kasować ciężko wypracowane owoce pracy, jeśli te są niesatysfakcjonujące, by zaczynać projekty od początku - już z lepszymi wynikami.

W filmiku promującym Bandai Namco Studios pojawił się krótki fragment z nadciągającego Tales of Arise, które ma trafić w 2021 roku na PS4, XOne i PC. Przypominam, że w tym roku obchodzimy 25-lecie marki Tales. Kultowa seria jRPG-ów doczekała się niedawno w związku z rocznicą fajnego filmiku promocyjnego, który znajdziecie w tym miejscu.

Nie sposób nie wspomnieć w tym miejscu również o marce Ace Combat. Jak się ostatnio okazało Ace Combat 7: Skies Unknown przygotowane przez Bandai Namco Studios rozeszło się już w nakładzie ponad 2 mln kopii. Cała seria obchodzi natomiast - tak jak marka Tales - swoje 25 urodziny. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Źródło: YouTube

Tagi: ace combat ace combat 7 bandai Bandai Namco gry