Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.07.2020 12:36
Stardew Valley
1266V

Stardew Valley. W drodze wielka oficjalna aktualizacja. Mod pozwala na nurkowanie po skarby

Twórca znakomitego Stardew Valley informował nas już w lutym, że rozpoczął pracę nad kolejną duża aktualizacją swojego dzieła. Pojawiają się nowe informacje na temat rzeczonego patcha.

Eric Barone wrzucił na media społecznościowe małą zapowiedź atrakcji, które otrzymamy w aktualizacji 1.5 do Stardew Valley. Deweloper zdradził, że darmowa aktualizacja zapewni znaczącą i duża zawartość do sekcji endgame i "znacznie więcej". Barone umieścił na swoim Twitterze zrzut ekranowy ze sklepem Willy'ego, pytając swoich fanów "czy widzą coś nowego?".

Twórca Stardew Valley zaznaczył, że prace nad aktualizacją 1.5 postępują w dobrym tempie i że autor zaliczył już kilka ważnych "kamieni milowych" w drodze do ukończenia roboty.

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy dojdzie do publikacji aktualizacji 1.5. Pewne jest natomiast to, że niedawno powstał bardzo ciekawy mod do Stardew Valley. Dzięki pracy fana możemy pływać w stawach, rzekach i oceanie w pecetowej wersji gry. Mod pozwala też na nurkowanie we wszystkich zbiornikach wodnych w poszukiwaniu skarbów. Modyfikację możecie pobrać bez żadnych opłat z serwisu Nexus Mods.

Tagi: Chucklefish Games Concerned Ape Stardew Valley