Iza Łęcka Iza Łęcka 07.07.2020 08:13
God of War: B is For Boy gratką dla fanów Kratosa
1362V

God of War: B is For Boy gratką dla fanów Kratosa. Bóg wojny uczy najmłodszych alfabetu

O tym, że rodzicielstwo to trudny orzech do zgryzienia przekonał się nawet bóg wojny. Tym razem Kratos wyrusza z Atreusem w kolejną podróż – poprzez litery alfabetu.

God of War to IP Sony, które cieszy się ogromną popularnością i sympatią graczy. Bazując na wizerunkach postaci, powstały już nie tylko takie gadżety jak figurki Funko POP czy stylizowane kaczki. Tym razem do swojej biblioteki możecie dodać książkę z bogiem wojny.

Jeżeli z utęsknieniem wyczekujecie kolejnych przygód Kratosa a jesteście młodymi rodzicami, również z maluchami możecie poznać boga wojny, który z Atreusem wyrusza w kolejną podróż - tym razem w odmętach alfabetu. „ God of War: B is For Boy” to książka, która została przygotowana z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Poznając poszczególne litery alfabetu w języku angielskim, Kratos przedstawia swojemu synowi historię dziewięciu królestw. Strony wypełnione są pojęciami zaczerpniętymi ze świata gry, nie brakuje również smaczków, które dostrzegą najwięksi sympatycy marki.

Książka zadebiutuje 1 września, jednak dostępna jest już w przedsprzedaży. Humorystyczne i lekkie podejście do historii Kratosa i Atreusa zostało napisane przez Andreę Robinson, a za ilustrację odpowiada Romina Tempest.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2020/07/06/god-of-war-b-is-for-boy-abc-book-with-kratos-and-atreus-preorder-now/

Tagi: god of war God of War: B is For Boy playstation 4 ps4 Sony