Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.07.2020 19:45
Transformers: Wojna o Cybertron
1347V

Transformers: Wojna o Cybertron na zwiastunie. Netflix pokazuje przygodę

„Transformers: Wojna o Cybertron” to kolejna z produkcji przygotowanych przez Netflix na lipiec. Widzowie mogą liczyć na historię prezentującą ostatnie godziny katastrofalnej wojny domowej pomiędzy Autobotami a Decepticonami.

Na pełnej liście lipcowych premier od platformy Netflix pojawiło się kilka ciekawych produkcji, ale sympatycy serii Transformers od dawna czekają na „Wojnę o Cybertron”. Historia zostanie udostępniona pod koniec miesiąca i dzisiaj otrzymaliśmy konkretny zwiastun, który zapowiada historię i przygotowuje widzów na premierę.

Netflix zapowiada wydarzenia następującymi słowami:

„Ostatnie godziny katastrofalnej wojny domowej pomiędzy Autobotami a Decepticonami. Poznaj nieznaną dotychczas historię konfliktu, w którym Optimus Prime i Megatron prowadzą swoich kultowych towarzyszy do walki o ich przyszłość. Ta wojna skończy się tu i teraz.”

Trzeba przyznać, że prezentowana historia wygląda naprawdę nieźle. Wiele w tym wypadku zależy od samej opowieści, ale można mieć nadzieję, że twórcy zadbali o ciekawą przygodę, którą docenią szczególnie wierni sympatycy uniwersum.

Sprawdźcie również zestawienie lipcowych ofert Netflix vs. HBO GO.

Źródło: YouTube.com

Tagi: trailer Transformers Transformers: Wojna o Cybertron Wojna o Cybertron zwiastun