Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 05.07.2020 15:28
Monster Hunter World: Iceborne karnawał
550V

Monster Hunter World: Iceborne. Nowa aktualizacja wprowadzi do gry karnawał

Monster Hunter World: Iceborne kontynuuje swój szturm na serca, czas i duszę miłośników dobrych gier RPG, dlatego w kolejnej darmowej aktualizacji, zobaczymy sporo nowości oraz okazjonalne wydarzenia tematyczne.

Najważniejszym dodatkiem wnoszonym do gry przez czwartą darmową aktualizację, jest kultowy boss z Monster Hunter Tri, Alatreon! Był to szalenie groźny przeciwnik potrafiący zmieniać swoje żywioły podczas walki, a co za tym szło, dał siermiężny wycisk milionom graczy. 

Rzeczony smok może w dowolnym momencie zmienić się pomiędzy mocami ognia, lodu oraz typowymi smoczymi zdolnościami. Kolejnym przeciwnikiem będzie Frostfang Barioth - połączenie smoka z szablozębnym tygrysem. Jeśli zaś chodzi o zmiany w systemach rozgrywki, od 9 lipca będziemy w stanie sporządzić nowy przedmiot wabiący stwory na ich ścieżki - to pomoże nam w żmudnych poszukiwaniach ukrytych oponentów.

W nadchodzącym płatnym DLC zyskamy nowe przedmioty kosmetyczne dla naszego domku, kilka figurek oraz melodii. No i na koniec mamy karnawałowy update sezonowy, gdzie nasi łowcy dostaną fantastyczne klimatyczne stroje i inne tego typu bajery. Gracie jeszcze w Monster Hunter World?

Tagi: Capcom Monster Hunter World: Iceborne Master Edition