Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 04.07.2020 17:34
The Settlers opóźnione po raz kolejny
879V

The Settlers opóźnione po raz kolejny

The Settlers zalicza kolejne opóźnienie. Twórcy najnowszej odsłony zapowiadali, że nowa odsłona kultowej serii pojawi się jeszcze w tym roku, ale teraz nie jest to takie do końca pewne.

The Settlers (2020) ujawnione zostało w 2018 roku, kiedy to zapowiedziano, że gra pojawi się na rynku jesienią 2019 roku. Później premiera została przełożona na obecny, 2020 rok. Od momentu zapowiedzi twórcy opublikowali kilka materiałów mówiących o tym, jak funkcjonować będą poszczególne mechaniki gry. Poza tym opublikowali też trochę zrzutów ekranu.

Teraz twórcy opublikowali na oficjalnej stronie wiadomość mówiącą o tym, że z uwagi na chęć dostarczenia produktu jak najwyższej jakości, deweloperzy zmuszeni są przesunąć datę premiery na nieznany jeszcze okres.

Jakość jest naszym priorytetem, chcemy więc poświęcić tyle czasu ile to konieczne, aby była jak najwyższa. Dlatego też byliśmy zmuszeni odłożyć premierę gry do odwołania. Dodatkowy czas zostanie wykorzystany na użycie Waszego wsparcia i dostarczenie najlepszej odsłony "The Settleres" jak tylko to możliwe. Mimo, że nie możemy podać jeszcze daty premiery bądźcie pewni, że będziemy Was informować na bieżąco.

The Settlers (2020) ma być nowym początkiem serii i pozwolić na więcej niż dotychczas było to możliwe. Będziemy mogli stawiać więcej budynków, bawić się nowymi mechanikami. Osadnicy mają żyć własnym życiem i każdy z nich ma odznaczać się wyjątkową osobowością.

Źródło: https://www.thesettlers-alliance.com/en/a-message-from-the-the-settlers-team/

Tagi: Blue Byte The Settlers (2020) Ubisoft