Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 04.07.2020 14:08
SWORD ART ONLINE Alicization Lycoris Opening Movie
1383V

Sword Art Online: Alicization Lycoris doczekało się świetnego openingu

Sword Art Online przeżywa w tym roku chyba najlepszy okres od lat i to nie tylko za sprawą nadchodzącej gierki od Bandai Namco. Tym co praktycznie zawsze SAO wychodziło, były openingi, więc i tym razem przyłożono się do pracy nad tym aspektem.

W zeszłym miesiącu Bandai Namco przypominało nam o nowej postaci jaka pojawi się w nadchodzącym Sword Art Online: Alicization Lycoris, dziś zaś prezentuje rewelacyjny opening gry.

Produkcja Aquria jest kolejną już adaptacją kultowej opowieści Rekiego Kawahary, który to z niepozornego sieciowego opowiadanka zrobił międzynarodowy hit o rzadko spotykanym zasięgu i jakości. W najnowszej przygodzie Kirito i spółka spotkają się z zupełnie nowym światem, oryginalnymi dla gry postaciami, a także znacznie rozwiniętym systemem walki. 

Tytuł wyląduje na rynku już za dosłownie kilka dni, bo premiera nastąpi już 10 lipca, więc jeśli nie jesteście jeszcze zdecydowani co do zakupu gry, być może poniższy opening pomoże wam w podjęciu dobrej decyzji - jak dla mnie, to drugi najlepszy filmik tego typu w całej marce. Tak, nawet spośród anime.

Tagi: Aquria Bandai Namco Sword Art Online: Alicization Lycoris