Iza Łęcka Iza Łęcka 03.07.2020 11:11
star wars hbo
1651V

Gwiezdne wojny wracają na HBO GO. Pierwsze filmy będą dostępne jeszcze w lipcu

Jeszcze w lipcu widzowie HBO GO ponownie otrzymają dostęp do historii z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Będziemy mogli powrócić między innymi do trylogii prequeli, choć w następnych tygodniach HBO powinno zapowiedzieć kolejne premiery.

HBO lubi pozytywnie zaskakiwać swoich widzów. Na przełomie kwietnia i maja na kilka tygodni do usługi powróciła seria Marvel Cinematic Universe, dając swoim abonentom kolejną szansę na zatopienie się w superbohaterskim uniwersum. Prawdopodobnie w przypadku Gwiezdnych wojen będziemy świadkami identycznej sytuacji. Już 17 lipca na HBO GO zostaną udostępnione:

  • "Gwiezdne wojny: Część I - Mroczne widmo"
  • "Gwiezdne wojny: Część II - Atak klonów"
  • "Gwiezdne wojny: Część III - Zemsta Sithów"
  • "Gwiezdne wojny: Wojny klonów"
  • "Han Solo: Gwiezdne wojny - historie"

Informacja została potwierdzona na witrynie HBO GO, gdzie w następnych tygodniach powinny zostać ujawnione kolejne premiery. Choć brakuje oficjalnego ogłoszenia, możemy liczyć, że podobnie jak w przypadku MCU, do 9 sierpnia systematycznie na platformę będą wracać filmy z sagi Gwiezdnych Wojen – wtedy to będziemy świadkami debiutu „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”.

Jeżeli nasze przypuszczenia okażą się prawdą, dla wielu widzów lipiec i sierpień będzie stał pod znakiem powrotu do klimatycznych historii osadzonych w kosmicznym uniwersum. Tymczasem, sprawdźcie wszystkie premiery HBO GO na lipiec.

Źródło: https://upflix.pl/aktualnosci/gwiezdne-wojny-powracaja-do-hbo-go-2020-07-03

Tagi: gwiezdne wojny hbo hbo go Star Wars