Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.07.2020 17:20
Outriders People Can Fly
577V

Outriders Poza granice. Oglądajcie z nami pokaz gry

People Can Fly zaprasza graczy na kolejny pokaz Outriders. Dzisiaj otrzymamy możliwość sprawdzenia kolejnych miejscówek i do głosu dojdzie piromanta. Zamierzacie oglądać relację? Zapraszamy do wspólnej zabawy.

W zeszłym tygodniu People Can Fly zaprosiło graczy na pokaz Outriders, który rozpocznie się dzisiaj o godzinie 18:00. Podczas wydarzenia otrzymamy kolejne szczegóły dotyczące produkcji rodzimego studia – tytuł trafi na rynek jeszcze w tym roku, więc Polacy małymi krokami przybliżają świeże IP.

Podczas transmisji zatytułowanej „Poza granice” otrzymamy szeroki wgląd w nowy obszar, zerkniemy na kolejną mechanikę, a nawet zapoznamy się ze szczegółową analizą klasy piromanty. Widzowie mogą liczyć na sporo rozgrywki, podczas której ponownie usłyszymy deweloperów opowiadających o zupełnie nowym uniwersum.

Jeśli jesteście zainteresowani Outriders, to sprawdźcie zapis z pierwszej relacji. Już wcześniej deweloperzy opowiedzieli między innymi o poziomach świata, zaprezentowali Trickstera i jednocześnie zaznaczyli: People Can Fly nie tworzy kolejnej „gry jako usługi” i pozycja będzie pozbawiona jakichkolwiek mikrotransakcji.

Tagi: Outriders People Can Fly Square Enix