Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.07.2020 19:36
Trackmania  PC
1150V

Trackmania jest już dostępna za darmo. Ubisoft pokazuje premierowy zwiastun

Ubisoft zaprasza graczy do wypróbowania zręcznościowych wyścigów z serii Trackmania. Gra jest już dostępna za darmo, a dodatkowo deweloperzy zaprezentowali premierowy zwiastun. Znamy także pełną zawartość bezpłatnego wydania.

Trackmania jest już dostępna na Epic Games oraz Uplay. Gracze mogą pobrać Starter Access za darmo lub kupić Standard Access za 9.99 dolarów oraz Club Access za 29.99 dolarów.

W Starter Access otrzymamy dostęp do 25 torów z oficjalnej kampanii, lokacji stworzonych przez graczy w Arcade Channel, a nawet podstawowego edytora. Gracze otrzymają także możliwość sprawdzania Ligi Narodów. Jeśli zdecydujecie się nabyć grę, to Standard Access oferuje dodatkowe narzędzia do tworzenia, a także wydarzenia online. W Club Access znajdziemy jeszcze większe opcje modyfikacji i dodatkowo gracze mogą brać udział w interakcjach w ramach społeczności. Obie płatne edycje pozwalają także na zachowanie „Oficjalnych” torów, „Toru Dnia” i zaawansowanego edytora torów, nawet po upłynięciu roku.

Poniżej możecie sprawdzić materiał prezentujący rozgrywkę. Zwiastun premierowy powinien trafić w gust graczy, którzy uwielbiają dynamiczną i zręcznościową jazdę.

Trackmania to jeden z tytułów francuskiego producenta i wydawcy, który w 2020 roku ma zapewnić „najbardziej ambitny line-up w branży”. Część gier zostanie ujawnionych podczas Ubisoft Forward.

Źródło: Informacja prasowa: Kool Things

Tagi: Trackmania Ubisoft Ubisoft Nadeo