Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.06.2020 22:30
Call of Duty Warzone Verdansk Air
911V

Call of Duty Warzone zaprasza na wakacje życia. Twórcy pokazują zwiastun Verdansk Air i Starter Pack

Infinity Ward zachęca graczy do sprawdzania nowości przygotowanych do Call of Duty: Warzone. Tryb Battle Royale otrzymał ciekawy zwiastun, a dodatkowo deweloperzy stworzyli materiał prezentujący Starter Pack.

Call of Duty: Warzone zostało dzisiaj rozbudowane o nową zawartość. Najważniejszym odświeżeniem gry jest bez wątpienia możliwość uczestniczenia w 200-osobowych pojedynkach. Gracze musieli tylko przełknąć kolejną wielką aktualizację i mogą teraz brać udział w gigantycznych starciach. Nowości są dostępne na PlayStation 4, Xboksach One oraz komputerach osobistych.

Infinity Ward nie przestaje rozwijać Call of Duty: Warzone i zachęcać do swojego Battle Royale, ale trzeba zauważyć, że deweloperzy są w ostatnich godzinach bardzo aktywni. Nie brakuje głosów, według których studio chce zachęcić graczy do strzelania na serwerach Call of Duty z powodu nadciągającej zapowiedzi nowej gry Ubisoftu.

Trudno powiedzieć, co szykuje francuski producent i wydawca, ale trzeba przyznać, że akurat tego studia brakowało w walce o fanów Battle Royale. Mam wrażenie, że konkurencja nigdy nie jest zła, więc pewnie znajdą się gracze, którzy chętnie zapoznają się z nowym tytułem.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Activision Call of Duty: Warzone Infinity Ward