Iza Łęcka Iza Łęcka 30.06.2020 09:33
Horizon Forbidden West bestia
1723V

Horizon Forbidden West prezentuje nowe bestie. Gracze zmierzą się z intrygującymi maszynami

Wyruszając w kolejną podróż z Aloy, odwiedzimy zupełnie nowe tereny i natkniemy się na następne, niesamowicie wyglądające niebezpieczne maszyny. Twórcy przedstawiają kolejne intrygujące kreatury, jakie powstały na potrzeby Horizon Forbidden West.

W Horizon Forbidden West ponownie będziemy mogli spotkać się z Aloy, która jednak trafi do zupełnie nowej krainy. Już wcześniej mogliśmy spojrzeć na porównanie obszarów wykreowanych przez deweloperów z miejscami znajdującymi się w San Francisco, obecnie Guerrilla Games ujawniło nieco więcej informacji dotyczących kolejnych mechanicznych bestii.

W Horizon Forbidden West trafimy na zupełnie nowe, niebezpieczne maszyny, których pokonanie będzie wymuszało na graczach zastosowanie najlepszych taktyk i rozwiązań. Przygotowując na nadciągające zagrożenie, studio przedstawia kolejnych przeciwników, których mogliśmy już zobaczyć na oficjalnym materiale:

Bestie wyróżniają się odmiennymi zachowaniami: jedne w momencie zagrożenia mogą stać się niezwykle agresywne, inne potrafią pozostać w ukryciu na wiele tygodni. Trzeba przyznać, że design maszyn był jednym z najlepszych elementów Horizon Zero Dawn, a w Horizon Forbidden West deweloperzy ponownie zapewnią niesamowite doznania. Już pierwszy materiał (sprawdźcie analizę zwiastuna) pokazał, że Guerrilla Games śmiało wykorzystuje potencjał PS5 , a w przyszłym roku powinniśmy się spodziewać produkcji zapierającej dech w piersiach.

Horizon Forbidden West ma trafić na rynek pod koniec 2021 roku.

Źródło: https://www.pushsquare.com/news/2020/06/guerrilla_talks_new_machines_in_horizon_forbidden_west_on_ps5

Tagi: Guerrilla Games Horizon Forbidden West Sony Interactive Entertainment