Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 30.06.2020 08:55
PS Plus lipiec
1140V

PS Plus lipiec. Sony przypomina o 3 grach z oferty w reklamie

Sony wczoraj ujawniło lipcową ofertę PlayStation Plus. Okazało się, że subskrybenci usługi otrzymają aż 3 gry.

PlayStation Access, czyli oficjalny youtube'owy oddział Sony, postanowił przybliżyć nam 3 gry, które pojawią się w lipcowej ofercie PlayStation Plus.

W zasadzie można powiedzieć, że NBA 2K20, które otrzymało średnią ocen na poziomie 7,8/10 i Rise of the Tomb Raider z 2016 roku (średnia ocen 8,8/10), nie wymagają specjalnego przedstawiania. W przypadku NBA 2K20 warto tylko przypomnieć, że gra spotkała się ze sporą krytyką w związku z obecnością w niej rozbudowanych mikrotransakcji. Mimo wszystko - pod względem mechaniki i fizyki to bardzo dobrze wykonana koszykówka, której warto dać szansę.

Ciekawszym przypadkiem jest Erica z 2019 roku (średnia ocen: 6,9/10). W przypadku tej produkcji mamy do czynienia z grą FMV, czyli nawiązaniem do starego stylu graficzno-narracyjnego z lat 90., kiedy na rynek wchodziły pierwsze tytuły na nośnikach CD (takie jak np. Phantasmagoria). Erica to "interaktywny thriller", w którym musimy przeprowadzić śledztwo dotyczące morderczej sekty. 

Bonusowa, trzecia gra z lipcowego Plusa, została nam zaoferowana w związku z 10 rocznicą startu PlayStation Plus. O tym wydarzeniu Sony przypominało już wcześniej.

Przy okazji warto sprawdzić lipcową ofertę Games with Gold.

Źródło: YouTube

Tagi: plus ps plus ps4 ps4 pro Sony