Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.06.2020 20:06
Cyberpunk 2077 Cenzura
1151V

Cyberpunk 2077 trafi do Japonii z cenzurą. Gracze nie mogą liczyć na nagich bohaterów

CD Projekt RED musi dostosować Cyberpunka 2077 dla mieszkańców Japonii. Gracze w tym kraju nie zobaczą między innymi nagiego V oraz niektóre sceny zostaną odpowiednio zmienione, by klienci mogli bez problemu kupić grę na tym rynku.

CD Projekt RED chce zadbać o premierę Cyberpunka 2077 na całym świecie, więc w niektórych sytuacjach Polacy muszą dostosować grę. Taką sytuację zobaczymy w między innymi Japonii, gdzie deweloperzy pozbędą się nagości i nadmiernej brutalności.

W Cyberpunk 2077 w Japonii gracze zobaczą V w bieliźnie (nie będzie biegania golasem po Night City), a dodatkowo twórcy zajęli się zmianą niektórych treści o charakterze seksualnym. Gracze nie zobaczą także billboardu i graffiti w kształcie genitaliów oraz studio zajęło się dostosowania sekwencji cięcia ciała. W japońskiej wersji najwidoczniej nie zobaczymy wylewających się jelit.

Szczegóły dotyczące cenzury w różnych krajach mają dodatkowe znaczenie – przynajmniej wiemy, na jakie atrakcje możemy szykować się w europejskiej wersji gry. Jak wiadomo Cyberpunk 2077 trafi do Polski bez takich zmian.

Wcześniej informowaliśmy o dobrej sprzedaży gry w Chinach oraz GTA Mode. Jak widać nie możemy ostatnio narzekać na brak ciekawych szczegółów dotyczących tytułu. Sprawdźcie również nasze wrażenia z Cyberpunka 2077.

Źródło: https://www.resetera.com/threads/cyberpunk-2077-will-be-censored-in-japan.237571/

Tagi: CD Projekt CD Projekt RED Cyberpunk 2077